Parafia pw. św. Jana od Krzyża w Starosiedlu

pw. św. Jana od Krzyża w Starosiedlu

VI Niedziela Wielkanocna

5.05.2024

1. Starosiedle: Dziękuję wszystkim osobom, które wspierają materialnie naszą świątynię. W ubiegłą niedzielę 28.04 zebrano na fundusz remontowy kwotę 1.069,50 zł,-
  2. Nabożeństwa majowe odbywają się w następującym porządku:

- niedziela w Starosiedlu po Mszy Świętej o godz. 12:00

- w tygodniu od wtorku do soboty o godz. 18:00

- w Stargardzie w piątki o godz. 17:00.

Zachęcamy parafian z pozostałych miejscowości do wspólnych nabożeństw w tygodniu, gromadząc się przy krzyżach.

3.            3. Chorych z Komunią Świętą odwiedzę od godz. 9:00:

- piątek 10.05 miejscowości – Starosiedle, Kujawa, Stargard, Czarnowice, Sieńsk.

- do chorych, których miałem odwiedzić w sobotę 11.05 z miejscowości –Grodziszcze, Kumiałtowice, Węgliny, Kozów, przyjadę w sobotę 18.05. Przepraszam za zmianę. 11 maja o godz. 9:45 jest spotkanie księży z dekanatu i świeckich w parafii w Bytnicy.

1. W środę jest uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W niedzielę uroczystość WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE.
  2. We wtorek i środę dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli, czyli tzw. Dni krzyżowe. Od piątku rozpocznie się nowenna do Ducha Świętego.
  3. Dziękuję parafianom za ofiary składane na tacę, oraz w formie przelewu bankowego na konto naszej parafii. Podziękowania kieruję do osób, które wsparły materialnie nasze Seminarium Duchowne.

Starosiedle: Jestem wdzięczny osobom, które indywidualnie, a także bezimiennie wspierają fundusz remontowy. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję za pomoc na ten cel w zakończonym tygodniu:

Starosiedle - Państwu Jadwidze i Tadeuszowi Wikar

Gębice – Panu Adolfowi Podgórniak, oraz Państwu Brenk

1. W zakrystii jest do odbioru prasa katolicka: tygodnik „Niedziela” i  „Gość Niedzielny”.

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja